POZIOM 0

POZIOM 0

Sala Zabaw Arcadia

logo-ARCADIA

Znajdziemy tam wielopoziomową konstrukcję zabawową, labirynt z przeszkodami, zjeżdżalnie, trampolinę, basen z kulkami, kącik maluszka, miękkie zjeżdżalnie i huśtawkę, a takę boksy urodzinowe ze stolikami i ławeczkami (dla 20-ro dzieci), miejsce do zabaw i gier ruchowych.

DSC_0297

Oprócz tego miejsce do oglądania bajek/teledysków na ogromnym telewizorze i projektorze multimedialnym oraz możliwość świetnej zabawy z wykorzystaniem Xbox 360 z Kinect. Wszystko to pod okiem kamer monitoringu i wykwalifikowanej obsługi, a dla zwiększenia doznań najmłodszych pociech – do 3 lat przygotowaliśmy specjalny Kącik Malucha z miękkimi elementami amortyzującymi upadki. Nasza wyspa przygód i szczęśliwości organizuje również niezapomniane przyjęcia urodzinowe, dyskoteki w pięciu różnych formach do wyboru. Dzieciaki dodatkowo mogą zadecydować czy chcą się bawić w pokoju z tęczą czy przebywać w prawdziwej dżungli.

Poniedziałek – piątek: 11:00-19:00
Sobota-niedziela: 10:00 – 20:00
info@arcadia-kids.pl
tel. kom.: +48 608 358 212
tel.: 77 483 70 90
www.arcadia-kids.pl


 GABINET MASAŻU Serenity

serenity

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej Gabinetu masażu i terapii naturalnej „SERENITY”

W ofercie Gabinetu znajdą Państwo między innymi usługi takie jak:

  • masaże tradycyjne, relaksacyjne, odchudzające, masaże specjalistyczne
  • refleksologia
  • profesjonalne porady i zabiegi bioenergoterapeutyczne (prowadzone przez zawodowego bioenergoterapeutę)
  • i konchowanie uszu)
  • zabiegi oraz kursy REIKI (prowadzone przez Mistrza Reiki)
  • i wiele innych…

Jeżeli chcą Państwo zapewnić swojemu ciału i duszy chwilę relaksu, dawkę dobrej energii, poprawić kondycję i stan zdrowia, SERENITY jest najlepszym miejscem by to zrobić! W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy żyjemy szybko i na pełnych obrotach, masaż, relaks czy chociażby umiejętność wyciszenia mogą okazać się zbawienne.

gabinet-serenity@o2.pl
tel: 886 363 600
www.gabinet-serenity.pl


la’Ola Beauty Care

logo-big-tlo1

la’Ola Beauty Care to salon kosmetyczny na terenie Kędzierzyn-Koźle usytuowany w nowym kompleksie INFINITI FITNESS CLUB.

Salon oferuje zarówno innowacyjne metody pielęgnacji twarzy oraz ciała, jak i tradycyjne zabiegi kosmetyczne. Mimo swej krótkiej działalności la’Ola Beauty Care, może poszczycić się prestiżowa pozycją na tle pozostałych salonów kosmetycznych w Kędzierzynie Koźlu. la’Ola wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów szkoląc się ze wszystkich nowinek kosmetycznych pojawiających się na rynku.

Przyświeca im jedna IDEA :

Najlepiej wykonuje się to, co się kocha I czym się pasjonuje

Personel poza odpowiednim wykształceniem, posiada również długoletnie , cenne doświadczenie, do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nie bagatelizuje problemów, które ich trapią. Salon cechuje pasja, zaangażowanie oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy . Wszystko to sprawia ,że gabinet kosmetyczny La’Ola Beauty Care zyskuje coraz większą rzeszę stałych klientów i staje się jednym z chętniej odwiedzanych salonów w Kędzierzynie.
info@laolabeauty.pl
tel.: +48 695 140 119
www.laolabeauty.pl


Iron Pump

ironpump

 

Czynne:

Poniedziałek – piątek: 11:00-12:00
Sobota: 10:00 – 24:00

tel. 694 229 657

 


 

 Sklep ze sprzętem medycznym

(rehabilitacyjnym i ortopedycznym)

logo_pałka

Duży wybór sprzętu medycznego i sportowego czeka na Państwa w przygotowanej przez nas ofercie. Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Nasz oferta jest bardzo szeroka – od wózków inwalidzkich i pionizatorów, poprzez łóżka ortopedyczne i materace przeciwodleżynowe, po opaski uciskowe i inne pomoce ortopedyczne. Zapewniamy możliwość zakupu sprzętu z uwzględnieniem dofinansowania z NFZ. Naszą pełną ofertę sprzedażową znajdziecie na stronie internetowej.
Godziny otwarcia sklepu dostosowaliśmy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy w godzinach 17:00-20:00.

tel. 508 127 096

www.sprzetmedyczny-glogowek.pl