POZIOM 2

POZIOM 2

STREFA CARDIO

To najodpowiedniejsze miejsce, na doskonałą rozgrzewkę przed treningiem siłowym ale przede wszystkim, jeśli chcesz spełnić długo odkładane noworoczne postanowienie i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ta strefa jest stworzona właśnie dla Ciebie. Trening Cardio jest również idealnym sposobem na wzmocnienie serca i całego układu krążenia, obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Poprawia wydolność i znacznie polepsza ogólną kondycję organizmu.

W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg maszyn typu Cardio renomowanej firmy Technogym, miedzy innymi: bieżnie, orbitreki, stepery, rowerki poziome oraz stacjonarne, crossovery, wavey. Dla nikogo nie zabraknie miejsca ani sprzętu. Do Waszej dyspozycji pozostają trenerzy i nasza obsługa, którzy chętnie pomogą, doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z treningiem cardio.

SALA INDOOR CYCLING

Sala INDOOR CYCLING znajduje się na II piętrze Fitness Clubu INFINITI. Wyposażona w  14 specjalistycznych rowerów.  Oświetlenie oraz dobra muzyka na zajęciach na pewno zaoferuje Ci przypływ pozytywnej energii.
 Serdecznie zapraszamy na zajęcia gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i satysfakcję po skończonym treningu.

ROLLMASAŻ

Na urządzeniu Rolletic masuje się całe ciało zgodnie z zaplanowanym programem. Masażom poddaje się wszystkie części ciała: stopy, łydki, uda, talia, brzuch, pośladki, plecy i ramiona. Masaż zalecany jest co drugi dzień. Masaż na Rolleticu pobudza krążenie krwi i limfy. Ma to wpływ na oczyszczenie organizmu z toksyn i cellulitu. Zabiegi te również doskonale ujędrniają skórę i wzmacniają mięśnie. Masaż ten usuwa niekorzystne efekty wynikające z długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej (ulga dla obolałych kończyn, uśnieżenie bólu pleców). Zwiększenie ukrwienia wielu narządów podczas zabiegów na urządzeniu Rolletic pozwala na efektywniejszą pracę umysłową i szybką regenerację w stanach zmęczenia. Jest wspaniałą okazją do relaksu i poznania ciekawych osób, z którymi można się podzielić efektami treningowymi.

SALA FITNESS ŻÓŁTA

Sala Fitness Żółta znajduje się na II piętrze Fitness Clubu Infiniti. Sala jest klimatyzowana. Odbywają się na niej różnorodne formy aerobiku pod okiem wykwalifikowanych instruktorek.
Wyposażona jest w niezbędny sprzęt , który wykorzystujemy podczas prowadzenia zajęć. Serdecznie zapraszamy na zajęcia gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta i satysfakcję po skończonym treningu.

TRENING OBWODOWY

Zacznij swoją przygodę z siłownią w strefie treningu obwodowego. Trening ten przeznaczony jest dla osób początkujących, rehabilitujących się lub powracających po przerwie. Umieściliśmy tam 9 specjalnych maszyn w formie zamkniętego koła, które angażują wszystkie partie mięśniowe. Trening obwodowy to najlepsza forma adaptacji naszego ciała do wysiłku fizycznego.