Przejdź do paska narzędzi

Slide

Umów się na wizytę

INFINITI Medical

INFINITI Medical to miejsce stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. W naszym gabinecie optymalnie zadbamy o każdego – bez względu na wiek i aktualny stan zdrowia. Pomożemy Ci złagodzić ból, wrócić do pełnej sprawności i zwiększyć komfort codziennego życia.

Wykształcona i odpowiednio przeszkolona kadra indywidualnie dobierze rodzaj usług do Twoich potrzeb.

Dzięki szerokiej palecie usług rehabilitacji, fizykoterapii oraz kinezyterapii, w INFINITI Medical kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie.

Cel

Naszym priorytetem jest poprawa funkcjonowania w życiu codziennym. Z pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń i zabiegów możliwe jest podniesienie sprawności ruchowej, siły organizmu i przede wszystkim złagodzenie bólu u każdego – bez względu na wiek i aktualny stan zdrowia.

Iwona Meisner

Doświadczona fizjoterapeutka, absolwentka Politechniki Opolskiej w Opolu i członek Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w ocenie i skutecznym zarządzaniu leczeniem pacjentów, prowadząc do optymalnego powrotu do zdrowia. Przez ostatnie lata prowadziła terapie indywidualne z pacjentami głównie po schorzeniach ortopedycznych i neurologicznych.

Cechuje ją dobra organizacja i umiejętność pracy z ludźmi, a przede wszystkim umiejętność słuchania i komunikatywność. Ceni w sobie sumienność, wrażliwość i cierpliwość w działaniu.

Kursy i szkolenia

  • ,, Podologia w trosce o Twoje stopy. Komputerowa diagnostyka stóp.”
  • ,,Techniki mięśniowo- powięziowe w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu.”
  • ,,Terapia manualna tkanek miękkich.”
  • ,,Leczenie ostrego bólu lędźwiowego.”

Kilka słów od Iwony

Wierzę, że „człowiek jest tym, co go pasjonuje”. Fizjoterapia, która jest moją pasją umożliwia mi łączenie wiedzy akademickiej z moją altruistyczną naturą. Poza tym zadowoleni pacjenci, którzy z wdzięcznością dziękują za skuteczną terapię, motywują mnie do działania każdego dnia.

Co mnie wyróżnia?

Przede wszystkim to, że nie pracuję schematami i na każdy przypadek patrzę wielowymiarowo. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i wnikliwie diagnozuję schorzenia. Metody i techniki pracy dobieram w taki sposób, by pacjent jak najszybciej wrócił do pełni sił.  Pragnę przede wszystkim uświadamiać, że każdy z nas jest czymś więcej niż zbiorem kości, mięśni i narządów

Medycyna dodaje dni do życia, Fizjoterapia dodaje życia do dni.

O nas

Infiniti Fitness Club to miejsce, w którym każdy – bez względu na wiek i aktualną formę – znajdzie odpowiadającą sobie aktywność fizyczną. Wykształcona kadra pomoże dobrać poziom i rodzaj zajęć.

Honorowane karty

  • Multisport
  • FitProfit
  • Medicover Sport
  • PZU Sport
  • Gymsteer
(+48) 88 48 48 808