Maciej Mróz

instruktor fitness / indoor cycling

Instruktor Indoor Cycling Lic. A, Boot Camp, TRX® GSTC, Kamagon Ball, Trening Funkcjonalny, Power Pump, GT, Strong Core oraz Zdrowy Kręgosłup.

Odkąd pamiętam uwielbiałem jeździć na rowerze, co rozwinęło się w miłość również do Indoor CyclingU. Formy fitness, którymi się zaraziłem to oczywiście Indoor Cycling, po którym przyszła pora na Boot Camp i trening na systemach podwieszanych TRX®. Do tego dorzuciłem jeszcze trening funkcjonalny i Power Pump, a żeby nie było zawsze tak mocno i energicznie to przyszła pora również na zdrowy kręgosłup. Jako, że jestem strasznie głodny wiedzy z zakresu fitness i nowości to z ostatnich szkoleń mogę się pochwalić Kamagon Ball mini jak również kompleksowym treningiem GT.

Swoją wiedzę czerpię ze szkoleń Ekspertfitness.com, Indoor Cycling Group®, Group Training, Life Fitness Academy, Holistix Sports Group czy Centrum Ruchu Olimpijka. Dodatkowo wszelkie nowości podpatruję i testuję na sobie podczas konwencji fitness jak np. Eu4ya.

Mówią, że mam w sobie niespożyte pokłady energii i co więcej zarażam tą energią innych, motywuję i wyciskam siódme poty na rowerach, Boot Campie, Kamagon Ball lub GT. Osobom które lubią angażować do ćwiczeń całe ciało polecam Kamagon Ball, GT lub TRX®, dzięki którym wzmocnicie i wyrzeźbicie swoje ciała i to bez znaczenia od stopnia zaawansowania.